Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku a od 2010 należymy do Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego.

Obecnie dysponujemy flotą 19-stu samochodów oplandekowanych o ładowności do 24 ton i dł. 13,6 m z możliwością załadunku góra, bok i tył. Wszystkie wyposażone są w pasy mocujące towar, maty antypoślizgowe, narożniki oraz belki aluminiowe zabezpieczające towar. Dysponujemy pozwoleniami oraz właściwymi polisami do przewozu materiałów niebezpiecznych i alkoholi. Jednocześnie oparta na partnerskich zasadach współpraca z innymi przewoźnikami i spedycjami zarówno krajowymi jak i międzynarodowymi poszerza naszą ofertę również o chłodnie i pojazdy o mniejszej ładowności od 1,5 do 9 ton oraz zapewnia bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Realizujemy transporty na terenie całego kraju współpracując i gwarantując kompleksową obsługę transportową tak wymagającym klientom jak firmy TIBNOR Sp. z o.o., TIM S.A. oraz ROKITA-AGRO S.A.

W profesjonalny sposób wywiązujemy się z powierzonych zadań. Charakteryzuje nas sumienność oraz rzetelność. Zarówno kierowcy jak i spedytorzy zapewniają wsparcie na każdym etapie powierzonego zadania co pozwala na szybkie i elastyczne reagowanie na potrzeby naszych klientów.

Firma TR-Trans Rafał Tomalik wykonuje każde powierzone zlecenie z pasją i zaangażowaniem. Decydując się na korzystanie z naszych usług gwarantują sobie Państwo profesjonalną obsługę popartą niezawodnością, terminowością i dziesięcioletnim doświadczeniem.

 

Zespół TR TRANS